videokonzultace

 videokonzultace s designérkou

čas: 1,5-2 hod.                                                                                                                           cena:  1950,- Kč

Proč konzultace?

Je jedno zda rekonstuujete, stěhujete se do nového či chcete oživit stávající interiér. Během hodinky a půl vše důkladně probereme a pomůžu vám vytvořit prostor, ve kterém budete rádi žít.  

Ukaž mi 

 Svůj prostor můžete ukázat na videu, sestavit prezentaci pomocí fotografií a/nebo odkazů, které můžete procházet sdílet přes obrazovku nebo jednoduše chatovat a dělat si poznámky. Je na Vás jak,  využijete tento náš společný čas.  

Rozhodnutí

Bezpočet rozhodnutí, která musíte učinit při tvorbě interiéru bývá časově náročná a nákladná. Konzultace s odborníkem  celý proces zjednoduší - a bude zábavnější! 

Videokonzultace

Konzultace probíhají přes Zoom.  Před plánovanou konzultací obdržíte e-mailem odkaz pro připojení k videohovoru. Odtud budete moci ukázat svůj prostor (prostřednictvím sdílení obrazovky Zoom nebo přes video), klást otázky a získávat zpětnou vazbu/rady. Neexistuje žádná pevná struktura pro to, jak využijete svůj čas; konzultace mají být založeny na spolupráci a přizpůsobené vašim potřebám a vkusu. Pokud nejste technicky "zdatní" nevadí, jediné co uděláte, tak kliknete na odkaz v emailu a potom vás navedu. 

Příprava na videokonzultaci

Příprava může být  minimální nebo důkladná, jak klient považuje za nezbytné k dosažení svých cílů z konzultace. Obecně doporučuji sestavit jednoduchý dokument nebo prezentaci, která bude obsahovat fotografie prostor, se kterými potřebujete pomoci, a otázky, na které byste rádi odpověděli. Někteří lidé také ukazují inspirační obrázky,  nábytek/dekory,  o kterých uvažují nebo půdorysy/kresby atd.

Výsledek

Klienti jsou obvykle příjemně překvapeni, že mohou během konzultace získat odpovědi na všechny své otázky a odcházet z ní osvíceni, nabití energií, důvěrou v další kroky a plni nových nápadů pro svůj prostor. Navrhuji pokoje každý den, tak se mohu velmi rychle dostat do "vašeho prostoru" a přispět svými radami a zkušenostmi.  

© 2018 interiéry s duší
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!