KURZY

Intuitivní interiérový design 

půlroční kurz 

2021

Staňte se designérkami svých domovů. Intenzívní půlroční kurz pro všechny, kdo touží po harmonickém šťastném domově.  Součástí kurzu je kompletní návrh jednoho pokoje dle výběru účastníka. 

Více ......

Jaké to bylo na kurzu?

Lucie


Kurz byl skvělým přínosem nejen co se informací k interiéru týče, ale i možností nahlédnout na práci někoho, kdo se opravdu našel ve svém poslání, které umi předat. Byl prostor i pro konkrétní tipy, jak si svůj domov doladit ikdyž mate smichane vsechny tipy interiéru dohromady, coz velmi oceňuji a dekuji.

Jitka Kadlečková


Byly to 3 hodiny příjemně strávené povídáním o barvách,interiéru,designu,pocitech,nápadech a i praktických radách. Kurz mi přinesl nový pohled v tom, jak hledat nápad k řešení slabin v mém interiéru.

Hanka

„Jsem vděčná kolegyni,že mi o kurzu řekla.Už dlouho jsem se necítila tak dobře.Jednak jsem se dozvěděla moc zajímavé informace a jednak jsem potkala spřízněné duše.Pochopila jsem,že jsme to všechny měly v životě velmi těžké a postupně se snažíme stát sebevědomými,samostatnými ženami.Učíme se odpouštět,mít rádi sami sebe,žít vztahy na principu lásky,ne manipulace,zbavovat se strachů,nalézt svou přirozenost...Člověk klopýtá tímto směrem sám a najednou zjistí,že není sám,to je bezva.

Tento kurz k tomu nádherně přispívá.Přes harmonizaci obydlí,k sobě.“

Ivana Fousková

„Moc děkuji za nádherné chvilky, které jsme společně prožily na vašem kurzu. Moc se mi líbila krásná a přátelská atmosféra a náplň celého odpoledne.
Moc se těším, až použiji všechno, co mi utkvělo v hlavě při zařizování a obnově našeho bytu.
Po návratu domů jsem dětem barvitě vylíčila celý průběh kurzu. Měly radost, že se mi narozeninový dárek tolik líbil.
Ještě jednou děkuji za příjemný den a všem ostatním dámám přeji, aby se jim podařilo vytvořit krásné nové interiéry, ve kterých se jim bude krásně žít a nebo pracovat.
Díky za zaslané materiály. Moc ráda v nich budu hledat inspiraci pro nové přeměny. “

Marcela a Irča

„Kurz se nám oběma velice líbil. :o) Pro mě osobně byla naprosto nová informace o základních paletách. To jsem do té doby neznala. Určitě nám získané vědomosti pomůžou při rozhodování a ladění interiéru. :o). Udělat ten eBook byl skvělý nápad. Sice jsem si ho dočetla až po kurzu, ale za to s lepším přehledem.Máte to pěkně zpracované.“

Kateřina Svídová

„Kurz už jsem doporučila všem svým známým. Celé to pro mě bylo velice přínosné, protože paní lektorka nejen doporučí barevné kombinace, ale i dodá odvahu k tomu, co si přejete, ale nemáte na to odvahu. Díky skvělým spoluúčastnicím si člověk i uvědomí, že každý má svůj osobitý styl a nikdo se za něho nemusí stydět. Pokud bych měla vypíchnout tu nejlepší věc na kurzu, tak to bylo uvědomění si preferencí, které si člověk spíš drží v podvědomí. Paní lektorce moc děkuji, díky ní to byl krásný podvečer plný inspirativních myšlenek (nejen o bytovém designu :-) .“

Eva

„Velice příjemné setkání. Poučné a přínosné. Předané informace poslouží jako základ, který se dá v životě použít jako takový nebo se na něm dá nadále stavět. V otevřené atmosféře kurzu se vám může stát, že nahlédnete i do vlastního nitra. “

Verča

"Bylo to moc příjemné a skvělé. Děkuji, že jsem mohla být součástí. Atmosféra byla příjemná a vše bylo podáno tak nějak lidsky. Vysvětlení barevných palet bylo super a věřím, že to určitě použiji. Již včera jsem se přistihla, že jsem koukala na nějaké obrázky a říkala si...jo to je tato paleta a tato paleta :)

Myslím že to je super základ a případný start pro každého. A že by se to dalo podat i jako kurzy: "plánujete postavit barák a chcete zjistit co se Vám líbí, pomůžu Vám"."

Jarka

Kurz se mi moc líbil. Tři hodiny utekly až moc rychle. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých tipů...


Marcela

"Cítila jsem se naprosto uvolněně a fajn, bylo mi dobře, příjemná atmosféra. Uvědomila jsem si, že asi úplně nejsem typ na bílou Provence...Pochopila jsem sílu barev a také ženského kruhu. Použiji to, určitě. - Chci dům a určitě to použiji."

Lenka

„ Kurz byl moc prima, jako úvod do téhle "problematiky" byl perfektní. Pro mě inspirující, ujasnila jsem si některé věci a mám představu, co dál. Díky množství "vzorků", které Markéta přinesla, to bylo velmi zážitkové. Děkuji! “

Jitka

„Kurz byl super- téma i prostředí.“