KURZY

Už více jak deset let navrhuji "skutečné interiéry", nejsem tedy žádný diplomovaný teoretik.  Můj pohár je naplněn znalostmi a zkušenostmi z oboru a nastal čas, abych se o to s Vámi podělila a naučila Vás  navrhnout si svůj vlastní osobitý interiér.

Interiéry pro začátečníky 

Jste zoufalí, jakou vybrat sedačku, aby se hodila k podlaze a jaké závěsy, aby vše ladilo? A co koberec a polštáře? a jaký lustr.....Jak to vše dát dohromady, aby to vše dávalo smysl?.... aby se nám v tom dobře žilo a cítili se tam dobře?

Navrhování interiérů se věnuji již jedno desetiletí, takže chápu veškeré Vaše snažení a beznaděj, která s tím souvisí.

Tento úvodní praktický zážitkový kurz je návodem, jak si navrhnout či upravit interiér - tedy prostředí, ve kterém žijeme. Své domovy.


Jaké to bylo na kurzu?

Hanka

„Jsem vděčná kolegyni,že mi o kurzu řekla.Už dlouho jsem se necítila tak dobře.Jednak jsem se dozvěděla moc zajímavé informace a jednak jsem potkala spřízněné duše.Pochopila jsem,že jsme to všechny měly v životě velmi těžké a postupně se snažíme stát sebevědomými,samostatnými ženami.Učíme se odpouštět,mít rádi sami sebe,žít vztahy na principu lásky,ne manipulace,zbavovat se strachů,nalézt svou přirozenost...Člověk klopýtá tímto směrem sám a najednou zjistí,že není sám,to je bezva.

Tento kurz k tomu nádherně přispívá.Přes harmonizaci obydlí,k sobě.“

Ivana Fousková

„Moc děkuji za nádherné chvilky, které jsme společně prožily na vašem kurzu. Moc se mi líbila krásná a přátelská atmosféra a náplň celého odpoledne.
Moc se těším, až použiji všechno, co mi utkvělo v hlavě při zařizování a obnově našeho bytu.
Po návratu domů jsem dětem barvitě vylíčila celý průběh kurzu. Měly radost, že se mi narozeninový dárek tolik líbil.
Ještě jednou děkuji za příjemný den a všem ostatním dámám přeji, aby se jim podařilo vytvořit krásné nové interiéry, ve kterých se jim bude krásně žít a nebo pracovat.
Díky za zaslané materiály. Moc ráda v nich budu hledat inspiraci pro nové přeměny. “

Marcela a Irča

„Kurz se nám oběma velice líbil. :o) Pro mě osobně byla naprosto nová informace o základních paletách. To jsem do té doby neznala. Určitě nám získané vědomosti pomůžou při rozhodování a ladění interiéru. :o). Udělat ten eBook byl skvělý nápad. Sice jsem si ho dočetla až po kurzu, ale za to s lepším přehledem.Máte to pěkně zpracované.“

Kateřina Svídová

„Kurz už jsem doporučila všem svým známým. Celé to pro mě bylo velice přínosné, protože paní lektorka nejen doporučí barevné kombinace, ale i dodá odvahu k tomu, co si přejete, ale nemáte na to odvahu. Díky skvělým spoluúčastnicím si člověk i uvědomí, že každý má svůj osobitý styl a nikdo se za něho nemusí stydět. Pokud bych měla vypíchnout tu nejlepší věc na kurzu, tak to bylo uvědomění si preferencí, které si člověk spíš drží v podvědomí. Paní lektorce moc děkuji, díky ní to byl krásný podvečer plný inspirativních myšlenek (nejen o bytovém designu :-) .“

Eva

„Velice příjemné setkání. Poučné a přínosné. Předané informace poslouží jako základ, který se dá v životě použít jako takový nebo se na něm dá nadále stavět. V otevřené atmosféře kurzu se vám může stát, že nahlédnete i do vlastního nitra. “

Verča

"Bylo to moc příjemné a skvělé. Děkuji, že jsem mohla být součástí. Atmosféra byla příjemná a vše bylo podáno tak nějak lidsky. Vysvětlení barevných palet bylo super a věřím, že to určitě použiji. Již včera jsem se přistihla, že jsem koukala na nějaké obrázky a říkala si...jo to je tato paleta a tato paleta :)

Myslím že to je super základ a případný start pro každého. A že by se to dalo podat i jako kurzy: "plánujete postavit barák a chcete zjistit co se Vám líbí, pomůžu Vám"."

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis.“

Marcela

"Cítila jsem se naprosto uvolněně a fajn, bylo mi dobře, příjemná atmosféra. Uvědomila jsem si, že asi úplně nejsem typ na bílou Provence...Pochopila jsem sílu barev a také ženského kruhu. Použiji to, určitě. - Chci dům a určitě to použiji."

Lenka

„ Kurz byl moc prima, jako úvod do téhle "problematiky" byl perfektní. Pro mě inspirující, ujasnila jsem si některé věci a mám představu, co dál. Díky množství "vzorků", které Markéta přinesla, to bylo velmi zážitkové. Děkuji! “

Jitka Kadlečková

Byly to 3 hodiny příjemně strávené povídáním o barvách,interiéru,designu,pocitech,nápadech a i praktických radách. Kurz mi přinesl nový pohled v tom, jak hledat nápad k řešení slabin v mém interiéru.

Jméno Příjmení

Manažer / Společnost

„Laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis.“

Jitka

„Kurz byl super- téma i prostředí.“