Objev sama sebe skrze interiér

17.02.2020

Každého  z nás, pokud se chystáme udělat něco jinak, něco nového a neznámého, přepadají pochybnosti, jestli se do toho máme vůbec pouštět. Jestli to úsilí a energie bude stát za to. Nejtěžší je překonat tu neviditelnou bariéru a potom to už jde lehce, veřte mi, jsem v tom odborník :-). Jsem odborník ve stavění hradeb a iluzí, přes které  je těžké se dostat. Ale pokud do toho člověk jde, tak odměna je vždy sladká :-) 

Úplně stejně je to se zařizováním interiérů. Člověk nemá potřebné znalosti a zkušenosti to dát do kupy tak, aby byl s výsledkem spokojen. Je to stejné jako jízda na kole. Ze začátku to moc nejde, potom ani netušíme jak a jedeme. 

Takže nasedat, stáhněte si eBook, je to pár stránek o interiérovém minimu.

Šlápneme do pedálů - navštívíte kurz Interiéry pro začátečníky - zážitkovou formou zjistíte co máte rády, co nesnášíte a objevíte sami sebe, budete schopny chápat, že jste jedinečné bytosti, že každý to má jinak, a že je to absolutně vpořádku. Já budu udržovat vaši rovnováhu a běhat za Váma, ať nespadnete. 

Jízda na kole - samotná realizace interiéru. To už je jen trénik. Budete se těšit, až se do toho pustíte a vyzkoušíte si vše, co jste se dozvěděli. 

 Vedlejším produktem tohoto celého procesu je objevení sebe samých, říkám tomu XS (několik S, pořád přidávám:-), takže žádné konkrétní číslo. 

Sebe - vědomí - začnete jednoduše tím, že zjistíte, co máte rády, co se Vám líbí. K tomu je nutné se zastavit a nahlédnou do sebe. Mám na to svoje metody a výsledkem budete překvapeni úplně všichni:-) - příjemně. 

Sebe - hodnota - abyste byli schopni se sebou spolupracovat, je třeba se ctít. Na kurzu je krásně vidět, jak se každému líbí něco jiného a že tak je to v naprostém pořádku. Tím pocítíte obrovský příliv energie sebeocenění, plně pochopíte význam toho všeho. A hlavně, dokážete se za to vše postavit a obhájit si to - před sebou i před ostatními a víte proč. 

Sebe - realizace - teď je teprve ten správný čas dávat vše dohromady. Už vše potřebné víte. Pokud nevíte, víte, jak se sami sebe zeptat, abyste dostali odpověď. 

Sebe - láska - zjistíte, že trávit čas sami se sebou je velmi příjemná záležitost a užíváte si to. Chápete svoji jedinečnost a úžasnost, kterou Vám nikdo nevezme.  

V každé této fázi cítíte ohromný příliv energie a skvělých pocitů. To je účel, chci, aby jste si zařizování svých domovů užili a brali to jako hru, ve které se skvěle bavíte. 

Krásný den

Markéta