Vaše osobní SPIŽÍRNA - klíč k vašemu interiéru

25.06.2019

Při zařizování interiéru na nás ze všech stran  útočí obrovské množství všeho možného - barev, dekorů, nábytku ....až je tím člověk docela zavalen a neví co s tím. 

A úplně nejhorší je, když sednete na lep nějaké výborné reklamní kampani nebo trendové záležitosti, z které budete v ten okamžik nadšeni? 

Co s tím? Jak si vybrat věci do interiéru, aby nás to i po několika letech bavilo, abysme se cítili doma harmonicky a dobře?

Každý člověk je jedinečný, jinak vypadá, má rád různé věci, barvy, materiály apod. Abyste se cítili u sebe doma dobře, musíte poslouchat sami sebe a né reklamní či trendovou kampaň. No a jak to poznat, když s tím nemáte zkušenost?

Vymyslela jsem jednoduchou "hru", jak poznat co je VAŠE a co je PODSTRČENÉ .-)

Jmenuje se "KRMENÍ SPÍŽE"

Když jdete nakupovat jídlo domů do ledničky (spižírny), tak často uděláte velký nákup, aniž byste přemýšleli, co z toho uvaříte, ale určitě nakoupíte to co máte rádi.  Koupíte rýži, čočku, zeleninu, mrkev, jablka ..... a doma se rozhodnete, jestli bude zrovna svíčková či štrůdl. 

Při výběru všeho do interiéru je to podobné, ale je dobré nakupovat nejprve pouze do VIRTUÁLNÍ SPÍŽE. 

Tady je jednoduchý postup: 

1. Zapomeňte na interiéry a na vše. Jen buďte otevření, cokoliv Vám cvrnkne do nosu, uložíte si do své spíže. Nebudete nad tím vůbec přemýšlet, jestli se Vám to k něčemu hodí, jakmile Vás zaujme, nepřemýšlejte nad tím a uložte si to tam. 

Př.1:  Jdete do restaurace a zaujme Vás krásný lustr. (šup s ním do virtuální spíže).

Př.2: Prohlížíte si na internetu obrázky interiérů, ukládáte cokoliv co Vám dělá dobře a zaujme Vás, hlavně nad tím nepřemýšlíte :-) to je důležité :-) 

2. Ve spíži už máte plno "ingrediencí" a teprve teď přišel okamžik, kdy budeme "vařit" interiér. Ve spíži máme pouze to, co se nám líbí, co nám dělá dobře. Občas se tam objeví nějaká trendová nebo reklamní záležitost, ale jakmile ji ponecháte nějaký čas ve spíži, odhalíte ji velmi jednoduše, ucítíte, že to byl omyl a vyhodíte ji. 

Pokud si to chcete vyzkoušet, přijďte na můj kurz "Interiéry pro začátečníky" po třech hodinách každý odchází s plnou spíží a má jasno, co se mu líbí, co ne. 

Krásný den, hoďte vše za hlavu a plňte spíž :-)

Markéta

další kurzy viz. odkaz níže

https://www.naucmese.cz/marketa-hubackova