O snech a domech

01.03.2019

Kam se poděly naše sny? Zapomněli jsme jak se to dělá? Jak se sní? Tolik našich snů nevyšlo, že jsme raději na ně zanevřeli? A proč nevyšly? Co se stalo? Vzdali jsme to? Proč? Protože Vám říkali, že jste snílek? Nestojíte nohama na zemi? Nemáte na to? A proč Vám to říkali? Třeba proto, že oni své sny už zabalily a bylo by spravedlivé, aby vy jste ty své taky zabalily, protože,  co kdyby Vám to vyšlo. Zjistili by, že udělali chybu. Trošku zamotaný kruh, že ano. 

Co kdybychom udělali rozhodnutí - začneme zase snít své sny !

Jaké vůbec byly? Sen o svém vysněném domě, bytu, našem hnízdečku, do kterého si zalezeme a cítíme se tam spokojeně blažení a v bezpečí, které sdílíme se svými blízskými? Sen o tom, jak se máme rádi a děláme jen to co nás těší? Sen o tom jak žijeme své životy v souladu sami se sebou? 

Jak vůbec začít zase snít své sny? Pro začátek bude stačit zjistit, jesli ten sen je vůbec náš. Tolik se nás ztratilo při následování cizích snů. Posloucháme cizí lidi, je to jednodušší, zříci se odpovědnosti za své sny a rozhodnutí. Ale má to vedlejší efekt, cítíme se fakt blbě. A když žijeme takto své životy už dlouho, je nám opravdu blbě, necítíme se dobře a nevíme, co si počít. 

Co s tím?

Nejkratší cestou zpět!!!!!

Kam?

K sobě.

A jak?

Pomocí vnitřního navigátora. Každý máme uvnitř sebe "kompas", který vždycky zná správný směr našeho života. 

Jak ho začít používat?

Zastavit se ! Dýchat ! Cítit! ...... a ptát se :

- co by dělala Ta co se má ráda?

- jak bych se chtěla právě teď cítit? 

-jak se právě teď cítím? 

- co mi dělá dobře?

-co mi dělá špatně? (už v tom dál nepokračuji)

Odpovědi Vám okamžitě "skáčou" do uší. 

Dobře to můžete pociťovat při tvorbě vašich domovů. Pokud jste se rozhodli sladit si, zharmonizovat vaše domovy společně s vámi. 

Představte si Váš vysněný dům a v něm místnost. Třeba obyvák. Je přesně tak velký, jak chcete, má krásná velká okna vedoucí na terasu a za ní je krásná zahrada. 

Máte neomezené množství finančních prostředků, k realizaci svého domu. Teď už stačí přijít na to, co se Vám líbí, co rozezní vaše srdce. Jsme jedineční a každému se líbí něco jiného, trendy neurčují náš výběr, pouze ukazují jednu z možností. 

Mějte oči i duši otevřenou, protože Vaše sny k vám právě přicházejí a pokud vydržíte a nezabalíte to, tak budou mít šanci se zhmotnit, ať už to bude trvat jakkoliv dlouho. 

Ukládejte si obrázky, napište si svoji představu a laďte, ukažte prstem, zamiřte. 

Seberte odvahu ke změně a věřte. Nic víc nebudete potřebovat. 

Děkuji M.

PS: nejsem žádná superwoman :-) a krok za krokem se snažím zbavit se vnějšího balastu, který zastírá mé sny a jít správným směrem, jak nejlépe umím. Často se vracím na různá rozcestí a snažím se najít ty "nejzářivější"dveře. Nejtěžší je vždy projít skrze starý "strach", ale vždycky když jsem to udělala, tak se strach rozplynul a já se mohla konečně nadechnout.

 Otevřít kurz" Interiéry pro začátečníky" mi trvalo více jak 5 let, jenoduše proto, že vytáhnout ze sebe vše co se týká interiérů a přeložit to do "laického" jazyka, nebyla zrovna jednoduchá práce a trvalo mi, než jsem na to přišla, jak zprostředkovat všechny tyto informace někomu, kdo o tom nemá ani páru :-).

Děkuji Vám všem, co jste se kurzů zúčastnili, protože jsem si splnila a ještě pořád plním svůj sen. Doufám, že já Vám stejným způsobem pomůžu splnit ty vaše. 

https://www.naucmese.cz/kurz/interiery-pro-zacatecniky#termin-2019-03-19